Начало » 2018 (Страница 64)
Yearly Archives: 2018
Forlorn
- ALMA MATER revealed the song “Pain” feat. G. McManus (KOROZY)
- Gallery: RAMPART, HARD COMPANY, STORM and FAT WHITE CHIEFS in Sofia
- Gallery: BESTIA ATER, PAST REDEMPTION and PROKAZA in Sofia
- Gallery: TERRAVORE, CONCRETE, CIROZA and SQUAD OF DEATH in Sofia
- JUDAS PRIEST are working on new album
- NANOWAR OF STEEL reveals music video for new single “Uranus” feat. Michael Starr (STEEL PANTHER)
- Gallery: U.D.O. in Plovdiv
- Rob Halford’s Confess: “I’m a pop tart”
- Gallery: Sea Of Black Festival 2020
- Gallery: SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH in Bulgaria
Последни публикации
- В „Тотална инвазия“ на 29 октомври
- BENDIDA издават новия си албум „Elysian Fields“
- На 27 октомври в „От другата страна“ по Радио Варна
- Рок фестът We Are Going To Мъглиж 2026 е на 14 и 15 август
- MYRATH отново в София на 17 април
- На 20 октомври в „От другата страна“ по Радио Варна
- Програма на концерта на SUNN O))) този петък
- В „Тотална инвазия“ на 15 октомври
- MORTAL REMAINS се присъединяват към концерта на BAEST в София този петък
- На 13 октомври в „От другата страна“ по Радио Варна
- BRAINSTORM във Фрактура тази неделя
- „Circling from Above“ от STYX в „Картини от една изложба”
- Програма на концерта на ASHES OF ARES в София този петък
- В „Тотална инвазия“ на 8 октомври
- KHANЪ на шаранъ навръх Никулден на 6 декември в клуб „При Черепите“
- Програма на концерта на OPETH в София този петък
- На 6 октомври в „От другата страна“ по Радио Варна
- SVETLIO & THE LEGENDS откриват есенния си сезон в София на 24 октомври
- PAST REDEMPTION преиздават дебюта си „Decomposed“
- Eugene Abdukhanov (JINJER) във Фрактура тази неделя
Архив
Облак категории
Група BENDIDA с акустичен концерт, представя свое вино
февруари 27, 2018 17:57 / Вашият коментар
Столичната Symphonic Fantasy Metal банда BENDIDA ще свири в Studio-5 (НДК) тази неделя, 4 март 2018 г. от 18:00 ч., вход 8 лева. Ще чуете акустични аранжименти на песните от новия им албум „Goddess of the Moon“ както и няколко кавъра в акустична интерпретация на бандата! Събитието ще има специални гост-музиканти: Ива Магунска – флейта и Йосиф Йосифов – цигулка!

На място можете да закупите „Goddess of the Moon“, новия диск на BENDIDA, както и във вид на мърч техния нов продукт, който пуснаха официално съвсем наскоро – Фентъзи метъл вино Бендида в две разновидности – Мавруд и Каберне Совиньон.

Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
NECROMORBID, BRÜDNY SKÜRWIEL и AGUАRES с концерт в София
февруари 27, 2018 17:42 / Вашият коментар
Metal Force HMC има удоволствието да ви покани на вечер на тъмните сили в клуб Live & Loud, София с касапите NECROMORBID (Black/Death) от Италия и машините BRÜDNY SKÜRWIEL (Black/Speed/Thrash) от Полша на 16 март. Вечерта ще бъде открита от българската Black Metal банда AGUАRES.

кога: 16 март 2018
къде: клуб Live & Loud, София (ул. „Позитано“ №8)
начало: 21:00 ч.
вход: 10 лева
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
HELLION STONE за маркетинга и музикалната индустрия в интервю с PartyTr1p Br0s и Фрактура
февруари 26, 2018 18:13 / Вашият коментар
Миналата неделя Фрактура и PartyTr1p Br0s ви срещнаха с HELLION STONE. За да разберете повече гледайте пълната версия на интервюто.
Целта на съвместната инициатива на Фрактура и PartyTr1p Br0s е да запознае публиката с изпълнителите, които творят на българската алтернативна и рок сцена. Акцентът в интервютата е „върху личността, светогледа и размислите на дадения артист“.
Интервютата в предаването „Фрактура“ се излъчват по телевизия Diema всяка седмица в неделя от 24:00 ч. и с повторение в петък от 00:30 ч.
PartyTr1p Br0s цели подпомагане и популяризиране на български изпълнители, и e част от компанията за международен аутсорсинг на видео и аудио продукции Brain Stock Footage House.

Hellion Stone
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
Събития в клуб Live & Loud за 26 февруари – 4 март
февруари 26, 2018 17:56 / Вашият коментар
На сцената на столичния клуб Live & Loud тази седмица: в понеделник – KALAMATA (Германия), в четвъртък – NADJA (Канада), в петък – The Black Lodge Metal Night, в неделя – SANCTORIUM (Русия) и APRIL WEEPS (Словакия).
26.02.2018 – концерт на инструменталната сайкаделик стоунър рок група KALAMATA (Германия) + DJ сет от страна на Rawk’n’Roll – the ‘pass-me-that-bottle’ webzine, които са подготвили музикална селекция от както класически за стила парчета, така и такива от по-свежи и нови банди. Начало 21:00 ч.
01.03.2018 – концерт на канадското Drone Doom дуо NADJA със съпорт от българска страна от Drone дуото LEAVER и Ambient проекта SHRINE. Начало 21:00 ч.
02.03.2018 – The Black Lodge Metal Night – запознатите знаят какво да очакват – подбран плейлист и изпълнение на музикални желания. Начало 21:00 ч.
04.03.2018 – мини симфоник метъл фест на групи с женски вокалистки – SANCTORIUM (Русия), APRIL WEEPS (Словакия) и българските THE A.X.E PROJECT и ENTHRONEMENT. Начало 19:00 ч.

Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
Концерт на MORTAL ILLUMINATION, ПОЛУВРАК и ОБРОК в с. Долни Пасарел на 24 март 2018 г.
февруари 26, 2018 17:06 / Вашият коментар
С последните зимни дни отново идва времето за суров и примитивен български Black Metal. Музика от дълбините на душата и съзнанието, сътворена със страст и искрена отдаденост. Underground не просто като статут, а като отношение и вяра в съкровени ценности и идеали.
Участие ще вземат групите:
MORTAL ILLUMINATION (Avant-Garde Progressive Black Metal Nihilism)
ПОЛУВРАК (Raw Pagan Black Metal Coldness)
ОБРОК (Primitive Oldschool Black-Doom Mysticism)
Дата: 24 март 2018 г., събота
Час: 19:00
Вход: 2 лева
Място: читалището на село Долни Пасарел.

село Долни Пасарел
Селото се намира на 30 км. от София и до него се стига с автобус № 3 (маршрут и разписание може да видите тук: schedules.sofiatraffic.bg/autobus/3). От последната спирка на площада в центъра се тръгва нагоре по ул. „Кап. Д. Списаревски“ и след 100 м. е читалището.
Събитието ще приключи преди отпътуването на последният автобус обратно към София.
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
ODD CREW показват обложката на новия си албум, придружена от още едно ново парче
февруари 26, 2018 16:02 / Вашият коментар
След появата на пилотния сингъл “Dust in My Eyes”, последван от стилното видео на Supers4upen към “Same OId Me”, ODD CREW показват на феновете си и обложката на предстоящия “The Lost Pages”, като тя е съпроводена от трето ново парче, носещо името “I’m Free”.
Кавър арт-а е дело отново на Васил Васев – Vasse, с когото бандата работи и за предния си албум “Mark These Words”. Първоначалната скица е дело Васил Първановски и Станислав Ангелов, дизайна на книжката е на Мартина Милтенова – ANITRAM, а снимката на бандата е от българския топ рок-фотограф Елена Ненкова.

Odd Crew – The Lost Pages
Официалната дата на излизане на “The Lost Pages” е 19 март, като няколко дни преди това ODD CREW ще се срещнат с феновете си на редица “Listening” партита в страната. След това започва и концертно турне. Предварителната продажбна на билети за шоутата в София, Варна и Пловдив стартира в понеделник 26 февруари през мрежата на EPAY-GO.

Listening партита:
15 март – СОФИЯ – Thin Red LIne Bar
16 март – ВАРНА – Jack Daniel’s Bar
17 март – ПЛОВДИВ – Donwload Bar
Концерти:
23 март – РУСЕ – Max Club
24 март – ВЕЛИКО ТЪРНОВО – Melon
29 март – СОФИЯ – Terminal 1
30 март – ВАРНА – Varna Live Club
31 март – ШУМЕН – MeRock
6 април – БЛАГОЕВГРАД – All Stars
13 април – БУРГАС – Bar Bez Ime
14 април – ПЛОВДИВ – Bee Bop
20 април – СВИЩОВ – Club Disorder
21 април – ГАБРОВО – Jack Daniel’s Club
27 април – КАЗАНЛЪК – Hope Live Club
28 април – СТАРА ЗАГОРА – Jam
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
Фотогалерия: MYSTICA, SERPENT’S EYE и MENTALLY DEFILED (Благотворителен концерт за Мирослав Станков)
февруари 25, 2018 22:14 / Вашият коментар
MYSTICA, SERPENT’S EYE и MENTALLY DEFILED в рок бар Фенс, 24 февруари 2018 г. (Благотворителен концерт за Мирослав Станков).
Фотограф: Сава Свиленов ©
До всички добри хора и мотоклубове в цяла България!
Моля, помогнете, Мирослав Кръстев Станков е на 46 години от град Велико Търново. За съжаление е потвърдена диагноза Лимфом на ХОДЖКИН от СБАЛ ПО ХЕМАТОЛОГИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ в гр. София. След направената на 4.09.2017г. ТРЕПАНОБИОПСИЯ на 21.09.17 г. е приет в УМБАЛ „Г. Странски“ гр.Плевен за започване на химиотерапия.
След продължителен престой и лечение са му назначени 8 курса на терапия с лекарства ЕТОПОЗИД, ПРОКАРБАЗИН И БЛЕОМИЦИН. Близките на Миро са закупили тези лекарства за 5 курса, но нямат финасова възможност за останалите 3, които са на стойност около 2200 лева.
Състоянието на Мирослав е много тежко! Мирослав в момента е в болницата в Плевен за поредният курс на химиотерапия, за това е приложена банковата сметка на неговият брат Георги Милчев Георгиев.
тел. за връзка: 0892 20 71 04
Георги Милчев Георгиев, брат
Лекарствата не се поемат от НЗОК и се налага да се купуват от чужбина. Молим всички добри хора, който може да помогне! Сумата не е голяма, но е непосилна за семейството за Мирослав!
Благодарим
Банкова сметка в лева:
IBAN: BG87RZBB91551000859153
BIC: RZBBBGSF
Райфайзен банк
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
Фотогалерия: АРКОНА в София на 10 февруари 2018 г.
февруари 25, 2018 20:12 / Вашият коментар
АРКОНА на 10 февруари 2018 г. в клуб Mixtape 5, София.
Фотограф: Димитър Баръмски ©
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
BOLG: Black Metal сцената се пробужда
февруари 25, 2018 17:00 / Вашият коментар
BOLG e българска Black Metal група, създадена през 2003 г. в Радомир. В интервюто си за The Other Side те разказват за новия си албум „Plague Vaccine“, за плановете си и защо издават и на касетъчен формат. Читателите ще научат какво означава името на бандата.
Здравейте, представете групата на читателите на The Other Side…
Здравейте. Ние сме група BOLG. Свирим Black Metal. Създадени сме през април 2003 г. от Крум (вокали и китара), към който се присъединяват Kamael (барабани) и Даниел (бас). На малко по-късен етап към състава се присъедини и Станимир (китара). В този си състав записахме и първите си песни, които излязоха в сплит-албум с EXILE през 2004 г. Една от песните ни („Pagan Forces“) бе включена в две компилации – „We worship…“ (Vol.1) и „Bulgarian Assault (blaze in the southern)“, която бе издадена в Германия. След няколко промени в състава най-после намерихме точните хора и успяхме да запишем и издадем дългосвирещ албум, който кръстихме (хаха) „Plague Vaccine“.

Bolg
Изпратихме 2017 г. Навлязохме в 2018-та… Каква е равносметката за BOLG?
Равносметката ни е, че въпреки безбройните спънки и трудности, които срещнахме по пътя, както като група, така и личностни, то ако не се отказваш и влагаш сърце в това, което правиш, задължително рано или късно усилията дават резултат и виждаш, че си е заслужавало. 2017 г. се бяхме фокусирали изцяло върху „Plague Vaccine“ и надяваме се това си личи по крайният резултат.
Какви са ви плановете за 2018-та?
Планирали сме тривиалните неща – продължаваме да уговаряме дати (както на родна земя, така и в чужбина), в които да промотираме албума. След като нещата поутихнат ще се съсредоточим върху писане и на нов материал.

Bolg
Издадохте албума „Plague Vaccine“, какво е неговото послание?
Идеята дойде от песента „Поквара“. Тя е посветена на победата на Калоян над лицемерните кръстоносци (битките при Одрин). Както знаете тези „овце с кръст върху гърдите“ и щитовете решили по „божията воля“ да минат по нашите земи и да заграбят каквото могат. Е – не им се е получило. На обложката е нарисуван щит на кръстоносец, който бавно изчезва под вълк, който дедите ни са почитали като свещено животно (поне според някои теории). Вие преценете какво е посланието и кое визираме като чума и кое като ваксина.

Bolg – Plague Vaccine
Къде го записахте (разкажете за студийната работа)?
Освен „Beyond the visions of Death“ (която е записана през 2010 г. в „Come to sin“ Home studio на Николай Велев) всички останали песни са записани изцяло в дома на Kamael и след това дадени за мастер и микс в „Come to sin“. „Студийната“ работа протече по сравнително нормално – без кой знае какви перипетии.
Някаква интересна или куриозна случка по време на записите?
Куриозни чак… Достатъчно куриозно е къде записвахме, както и самият процес (хахаха). Препращане на файлове, смени на звук, презаписване на едно и също до втръсване… Но това са абсолютно нормални неща в този процес, така че не – не се сещаме за нещо фрапиращо, което да ни е направило по-силно впечатление от останалата част от работата.

Bolg
Нещо да кажете за текстовете?
Текстовете ни са на български и на английски. Писани са от нас и от наши приятели. За тематиката… Имаме исторически насочени теми, както и антирелигиозни и Antihuman лирики…
Издател ви е френският лейбъл Hass Weg Productions. Как се свързахте с тях?
Да, издава ни Hass Weg Productions от Франция. Бяхме разпратили няколко песни на различни издатели и един от които се отзова беше HWP. Условията, които предложи ни се сториха приемливи и от там последва логичният завършек на нещата.

Bolg
Албумът излезе и на касета чрез Serpent Eve Records. Кое ви подтикна към този формат? Мислите ли, че касетите преживяват ренесанс?
Всъщност идеята се роди от това, че ние самите сме израснали с касетите и си помислихме, че ще е яко ако в ръцете си можем да държим наш албум на такъв носител. За щастие Serpent Eve Records се отзоваха и приеха идеята. И така – от майтап на майтап взе, че стана реалност. Бройката от 66 броя пък дойде от друга закачка за нашата религиозна насоченост и тъй като 666 бр. ни се видяха твърде много, то решихме да ги редуцираме до 66 и така все пак да запазим майтапа. Не е кой знае колко интересна история, но ние се забавлявахме (хахаха).
Относно ренесанса на касетите… 100% има завръщане на този носител. Не само от носталгична гледна точка. По-младите фенове започват да харесват различния от дигиталния звук и усещане, който има при CD-тата. Усещането, което може да им даде лентата е осезаемо и мислим, че касетата още дълго време няма да излезе в пенсия.

Bolg
Как феновете могат да се сдобият с изданието?
С мърч и CD феновете могат да се сдобият като ни пишат на Bolg@mail.bg или чрез съобщение на фейсбук страицата ни facebook.com/Bolg.Band
Какви концертни планове имате?
Както казахме и по-горе – планираме да представим албума с още няколко дати, като част от тях ще са в чужбина. Все още се прави организация и това е причината да не можем да кажем нищо конкретно преди нещата да са сигурни.
Имате ли планове за видео клип?
Имаме такива, да. Миналата година заснехме кадри към песента „Покров“ заедно с Цецо Ташков зад камерата. Клипът трябваше да види бял свят още тогава, но изникнаха един куп спънки – в това число и чисто технически проблеми, но в крайна сметка успяхме в голяма степен да спасим кадрите, така че се надяваме в близкото бъдеще работата по клипа да продължи.

Bolg
BOLG… Каква история стои зад това име?
BOLG на древен български (умишлено не употребяваме „старобългарски“) – във времената, в които все още дедите ни са ползвали руни – е означавало „вълк“, както и „вещ, знаещ“. Свързано е и с вярванията на народа ни в онези времена. Отделно теориите за това, че името Българи произлиза от Bolg…Bolgari и така се стига до Българи.
Какво е вашето мнение за българската метъл сцена?
Хубавото е, че я има и то в доста разнообразна стилова форма. Има качествени групи във всеки един от стиловете, които сцената ни представя. Конкретно за Black Metal сцената, ако това питаш, мислим, че след колапса, в който бе изпаднала вече има пробуждане и „възвръщане“ на позициите. Появиха се нови групи, издадоха се албуми… Така че наистина Black Metal-ът започва отново да гледа над хоризонта. Радваме се, че сме част от групите, които все още са на сцена и се надяваме, дори и да е с малко, но да сме допринесли за оцеляването на родната Black Metal сцена.

Bolg
Къде виждате BOLG след 10 години?
След 10 години… Шегуваме се с приятели, че след 10-15 години ще започнем записи по втори албум. Дано не се окаже истина (хахаха). Никога не сме правили планове от сорта на „тази година ще правим това. Другият месец – онова“… Ние оставяме нещата да се случват по естественият си ред и не насилваме нещата. Надяваме се, че това си личи и в музиката ни – че няма нищо, което да е направено на сила само за да се покаже в конкретен момент или време и да не е вложено сърце и душа в него. Така понякога изпускаме времето, в което дадено нещо е трябвало да излезе, но въпреки всичко предпочитаме да останем честни пред себе си и феновете ни.

Bolg
Забравих ли да ви питам нещо?
За смисъла на живота, но пък всички знаем, че отговорът е 42 (хахаха). Не, не се сещаме за нещо, което да е важно и да искаме да го кажем, но сме забравили.
Вашето послание до феновете и читателите на The Other Side…
Навсякъде и на всички, винаги казваме – посещавайте концертите на любимите си български групи. Това е начинът, по който да покажете, че подкрепяте както самите групи, така и българската сцена.
Последни думи…
Дано не са ни последни (хахаха). Искаме да благодарим за интереса към нас и музиката, която правим. За нас – както вече сме казвали – това е показател дали се движим в правилната посока. To find the soul of the Pagan forces!!!
Въпросите зададе: Mrazek
Снимки: Кирил Груев и Калоян Кръстев
Елате в Telegram канала на The Other Side чрез следния линк: t.me/theothersidezine
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp
Acclaim Records издава третия албум на AEONLESS
февруари 25, 2018 14:10 / Вашият коментар
Acclaim Records издаде на диск третия дългосвирещ албум на българо-финландското дуо AEONLESS, който е озаглавен “Cosmic Battlefields” и съдържа 6 композиции в стил Atmospheric Black Metal. Дигитално издание също е налично от уебсайта на лейбъла.

Aeonless – Cosmic Battlefields
Ето и траклиста:
1. Cosmic Oceans of Death
2. Evil Civilizations
3. Our Sun in Agony
4. Battle on the Edge of the Galaxy
5. The Order of Zurr
6. Apocalyptic Nightmares
Споделяне:
- Share on Telegram(Отваря се в нов прозорец) Telegram
- Share on X(Отваря се в нов прозорец) X
- Share on Facebook(Отваря се в нов прозорец) Facebook
- Share on LinkedIn(Отваря се в нов прозорец) LinkedIn
- Email a link to a friend(Отваря се в нов прозорец) Имейл
- Отпечатване(Отваря се в нов прозорец) Отпечатване
- Share on Reddit(Отваря се в нов прозорец) Reddit
- Споделяне в Tumblr(Отваря се в нов прозорец) Tumblr
- Share on Pinterest(Отваря се в нов прозорец) Pinterest
- Share on WhatsApp(Отваря се в нов прозорец) WhatsApp











































































