Австрийската Post Black Metal група HARAKIRI FOR THE SKY тръгва на турне, което ще мине и през София на 27 ноември 2015 г. Бандата пристига по покана на The Other Side и ще излезе на една сцена със шведската Black/Thrash Metal група IXXI, която пък идва от Стокхолм за няколко концерта в нашия регион. Стана ясна и първата българска група, която ще подкрепи чуждестранните гости – това са Black метълите BOLG. Очаква се включването на още български участници.

Harakiri For The Sky
Мястото на събитието се уточнява. Билетите вече са в продажба в мрежите на eTicketsMall и Ticketlogic на цена от 20 лева. Очаквайте повече подробности.

Harakiri For The Sky
HARAKIRI FOR THE SKY се формира през 2011 г. от автора на песните M.S., който обединява усилия с вокалиста J.J., за да създадат проект, който да комбинира красотата и емоцията на мрака и яростта на Black метъла. Дебютният им едноимемен албум излиза през 2012 г. чрез Art of Propaganda Records и създава запазената музикална марка на групата. През април 2014 г. излиза вторият им дългосвирещ албум „Aokigahara“ (на англ. „Sea of Trees“), получил много висока обратна връзка, през същата година петимата австрийци предприемат турне, свирейки на фестивали и в клубове в Австрия, Германия, Чехия, Швеция, Италия и Швейцария.
















