KINGS OF THRASH, група в която участват бивши членове на MEGADETH, пристигат у нас със специални гости DIETH на 9 ноември 2024 г. в столичния клуб Live & Loud.
Носителят на наградата „Грами“ – David Ellefson (ex-MEGADETH) отправи своята видео покана към българските фенове за концерта на KINGS OF THRASH и DIETH в столичния клуб Live & Loud на 9 ноември 2024 г., събота.
KINGS OF THRASH (с участието на David Ellefson и Jeff Young) идват с двама от оригиналните музиканти на MEGADETH за да ни изсвирят повечето класики от по-ранната им ера! И подбрани парчета за 30-годишнината на албума “Youthanasia”!

Концерт на Kings Of Thrash в София
Преди тях, като специални гости, на сцената ще се качат DIETH, другият проект на David Ellefson, и ANDRY.
Концертът ще е на 9 ноември 2024 г. в клуб Live & Loud.
Билети се продават мрежата на EasyPay и от ePayGo. Първите 25 броя ще са на преференциална цена. След това цената ще расте прогресивно с наближаването на събитието. В деня на концерта, ако има останали билети, ще се продават само на входа на клуба на цена, която ще бъде обявена допълнително.
Сцената се намира на адрес ул. Позитано 8, София.
Елате в Telegram канала на The Other Side чрез следния линк t.me/theothersidezine и/или се абонирайте за нашия бюлетин!
















