The Other Side

Начало » Новини » Медии » 22 години аудио-визуална „Фрактура“ в телевизионния ефир

22 години аудио-визуална „Фрактура“ в телевизионния ефир

Почерпете ни!

Почерпете жадния редактор и екипа на The Other Side! Благодарим и наздраве!

5,00 €

Концерт на Jeff Scott Soto и Tsena Koev в Бургас

онцерт на Krzysztof Drabikowski's Батюшка в София

Концерт на Baest в София

Акустичен концерт на Maiden uniteD в София

Концерт на Temple of Katharsis в София

Концерт на Denuit в София


На 28 юни най-старото специализирано тв предаване за рок музика в България ще отбележи своята 22-ра годишнина. Неговият автор и продуцент Васко Катинчаров ще отпразнува повода с едно специално издание на шоуто. Точно в полунощ на 28 срещу 29 юни (неделя), в ефира на телевизия DIEMA ще стартира празничното издание “22 години Фрактура”. В продължение на два часа зрителите ще видят точно 22 кавър версии на известни песни. Празничното издание ще мине под знака 22 в 22 и ще покаже как големите рок имена виждат музиката на другите големи. METALLICA, AEROSMITH, MUSE, MOTORHEAD, SEPULTURA, NIGHTWISH, SLIPKNOT, RAMMSTEIN и други банди ще направят свой прочит на знакови песни на колегите си.

Водещият Васко Катинчаров

Водещият Васко Катинчаров

“Тези 22 години се изнизаха неусетно, като аз не разбрах кога минаха, защото винаги съм влагал цялото си сърце в нещата, които правя. Аз никога не се отказах, защото много отдавна видях, че усилията, които полагам имат смисъл. Във времето „Фрактура“ се превърна в нещо много повече от едно телевизионно предаване. Тя е кауза, идея, символ на устойчивост и място, на което сме се събрали съмишленици. Фенове, които правят нещо за други фенове в името на музика с послания, която провокира слушателите ѝ да си задават въпроси и да мислят. Всички ние сме една общност, която вижда света по свой начин и сме обединени от магията на рок музиката. Благодарен съм на всеки един, който продължава да подкрепя и гласува доверие на мен и „Фрактура“. С моят екип ще продължим да отстояваме все така упорито рок каузата, в която искрено вярваме“, коментира повода Васко Катинчаров.

“Фрактура” винаги е на предна линия с най-новите рок и метъл клипове, актуални гости от музикалния бизнес, разнообразни рубрики, новини, концертни репортажи и интервюта с известни музиканти. Всичко, свързано със световната и българската рок сцена е в ефира на телевизия DIEMA, всяка неделя и с пълно повторение в петък.

Водещият Васко Катинчаров

Водещият Васко Катинчаров

Началото на предаването “Фрактура” е поставено от Васко Катинчаров през юни 1998 г. 12 години то се излъчва в специализирания музикален канал ММ, но след като той е закрит през месец май 2010 г., се мести в телевизия DIEMA. Това е и най-старото тематично тв рок предаване в ефира. За целия този период от 1144 издания, зрителите са гледали специални интервюта с над 600 световни рок имена, както и репортажи от всички най-значими рок и метъл събития в страната и чужбина.

Предаването „Фрактура“ се излъчва по телевизия DIEMA в неделя от 24:00 ч. и с повторение в петък от 00:30 ч.

https://youtu.be/9AbFuZaxKes

Фото кредит на снимките: Петър Димов и Никола Копаров.


Елате в Telegram канала на The Other Side чрез следния линк t.me/theothersidezine и/или се абонирайте за нашия бюлетин!


Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Telegram канал на The Other Side

Метълургия

Концерт на Obscura, Suicidal Angels и Sadist в София

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Присъединете се към 50 други абонати

Концерт на Opeth в София

Концерт на Oranssi Pazuzu в София

Концерт на Soulfly в София

Концерт на Sunn O))) в София

Концерт на Grima в София

Концерт на Dark Tranquillity и Moonspell в София

Статистика

  • 763 837 hits